Drankenkaart
Warme dranken
Koffie
3.00Koffie met gebak
6.50Koffie groot
3.95Cappuccino
3.50Cappuccino groot
5.00Koffie verkeerd
3.50Babyccino
1.50Latte macchiato
4.00Flat white
4.25Espresso
3.00Espresso macchiato
3.25Dubbele espresso
4.25Chai Latte
4.25Dirty Chai Latte
4.75Thee
3.25diverse smaken
Verse muntthee
4.00Verse gemberthee
4.00Warme choco
3.25Slagroom
0.75Caramelsmaak
1.00Liever havermelk?
1.00Special Stads Latte
6.25Met slagroom en keuze uit heerlijke smaken:
Butterscotch • hazelnoot • caramel • vanille • amaretto • chocolate cookie • witte chocolade
Gebak
Gebak van de dag
4.75Hazelnoot mokka schuimgebak
4.75Roomboter appeltaart
4.75Carrot cake
4.95Cheesecake
4.75
Frisdranken
Pepsi Cola
3.50Pepsi Max
3.50Sisi
3.507UP
3.50Sourcy Blauw
3.50Sourcy Rood
3.50Sourcy Blauw 0.75l
7.50Sourcy Rood 0.75l
7.50Lipton Ice Tea
3.50Lipton Ice Tea Green
3.50Lipton Ice Tea Peach
3.50Royal Club Tonic
3.50Royal Club Cassis
3.50Rivella
3.30Almdudler
6.50Double Dutch Ginger Ale
4.50Double Dutch Ginger Beer
4.50Double Dutch Double Lemon (bitter lemon)
4.50Double Dutch Pink Grapefruit
4.50Chocomel
3.25Fristi
3.25Red Bull
4.75- Original
- Suikervrij
Sappen en zuivel
Verse jus d'orange klein of groot
4.25/7.5Appelsap
3.50Perensap
3.50Melk
1.75Smoothie
6.50• Aardbei - banaan
• Perzik - passievrucht - mango
• Spinazie - mango - ananas - banaan
• Blauwe spirulina - banaan - kokos - yoghurt
Koffie likeuren
Baileys
5.50Cointreau
5.50Amaretto
5.50Kahlúa
5.50Drambuie
5.50Grand Marnier
5.50Licor 43
5.50Nobeltje
5.50Southern Comfort
5.50Tia Maria
5.50Sambuca
5.50Limoncello
5.50
Aperitieven
Ruby port
5.00Tawny port
5.75Witte port
5.00Martini Bianco
4.50Martini Rosso
4.50Medium Dry Sherry
4.50Frangelico
4.50Campari
5.00Pedro Ximenez
5.00
Binnenlands gedistilleerd
Jonge jenever
4.50Oude jenever
4.50Bessenjenever
4.50Apfelkorn
4.50Jägermeister
4.50Berenburg
4.50
Buitenlands gedistilleerd
Bacardi Blanca
5.50Bacardi Lemon
5.50Bacardi Razz
5.50Bacardi Oro
5.50Bacardi Negra
5.50Bacardi Spiced
5.50Bacardi Anejo
5.50Vodka
5.50Red Vodka
5.50Malibu
5.50Passõa
5.50Tequila Gold
5.50
Whisky
Monkey Shoulder - Blended Malt
5.00The Famous Grouse - Blended Scotch
5.25Tullamore Dew - Blended Irish
5.25Highland Park 12 Yo
7.50Caol Ila
8.00Single Malt Scotch
Ardberg
8.00Single Malt Scotch
Hennessy
5.85Remy Martin VSOP
6.90
